RYNKI MIĘDZYNARODOWE
Bardzo często zdarza się, że wycena ryzyka dużego przedsiębiorstwa jest na tyle wysoka, że przekracza możliwości krajowych towarzystw ubezpieczeniowych.

PODSTAWA SUKCESU

Stąd też nasza stała obecność w światowych centrach ubezpieczeniowych – reasekuracyjnych, gdzie mamy możliwość bezpośredniej pracy z największymi firmami tej branży. Bezpośredni i codzienny kontakt z kluczowymi towarzystwami reasekuracyjnymi na świecie to możliwość stałego śledzenia kosztów obsługi ryzyka i konstruowania umów ubezpieczeniowych na możliwie najkorzystniejszych warunkach – zarówno pod względem finansowym, jak i samej ochrony.

SKUTECZNE DZIAŁANIA

Fundamentem każdej umowy ubezpieczeniowej jest przygotowanie portfela ryzyk i sprzedaż na międzynarodowych rynkach reasekuracji. Dzięki naszemu doświadczeniu w tym obszarze jesteśmy dogodnym partnerem dla krajowych towarzystw ubezpieczeniowych, które w oparciu o stworzone przez nas ramy finansowania ochrony, wspólnie z nami przygotowują finalny produkt. Konstrukcja umowy z wykorzystaniem międzynarodowych i lokalnych towarzystw ubezpieczeniowych, pozwala nam tworzyć rozwiązania z większymi sumami ubezpieczenia, przy niższych składkach.