O NAS
Miarą skuteczności w działalności ubezpieczeniowej jest stała obecność na międzynarodowych rynkach finansowych i reasekuracyjnych. Współpraca z Lloyd’s zapewnia nam dostęp do najbardziej efektywnych instrumentów finansowych na świecie.

RYNKI FINANSOWE

Współpracujemy bezpośrednio z największymi globalnymi reasekuratorami, co pozwala nam przygotować rozwiązania ubezpieczeniowe z pominięciem pośredników. Dzięki temu jesteśmy elastyczni, potrafimy stworzyć produkty dla każdej, nawet najbardziej wymagającej branży w Polsce, zaoferować wyjątkowo atrakcyjne koszty. Wieloletnia obecność na światowych rynkach finansowych zapewniła nam dostęp do najbardziej wiarygodnych instytucji działających w branży ubezpieczeń.

KLUCZOWI PARTNERZY

Naszym podstawowym partnerem jest Lloyd’s – renomowana instytucja ubezpieczeniowa, o najbardziej znanej na świecie marce i najdłuższej historii w tej branży. Jesteśmy jedynym w Polsce, a także w Europie Środkowo-Wschodniej, brokerem Lloyd’sa. Przyznanie nam tego statusu przez renomowaną firmę o nieposzlakowanym wizerunku, traktujemy zarówno jako zaszczyt, jak i zobowiązanie.
Więcej o Lloyd’s: http://www.lloyds.com/
więcej o LLOYD'S

Naszym ważnym partnerem jest THB – niezależny broker reasekuracyjny działający na rynku londyńskim, współpracujący z wszystkimi większymi ośrodkami finansowymi na świecie. Współpraca z THB zwiększa nasz potencjał, dzięki czemu koszt obsługi umów ubezpieczeniowych jest znacznie niższy, a sam proces konstruowania polisy dużo krótszy.
Więcej o THB: http://www.thbgroup.com/home
więcej o THB